Multimediální tvorba – atraktivní obor pro kreativní teenagery

zdroj: Soukromá střední škola cestovního ruchu

17. 8. 2015, 11:11 | PR článek

stalo se 17. srpna 2015 21. století

S nástupem do devátého ročníku základní školy se žáci rozhodují o svém budoucím povolání, aby si mohli podat přihlášku na vhodnou střední školu. Velmi důležitou roli hraje osobní vztah k danému oboru a jeho perspektivnost na trhu práce. Renomovaná Střední škola cestovního ruchu ARCUS s.r.o., která sídlí v Praze, nabízí studium atraktivního oboru – multimediální tvorba.

Pedagogové preferují individuální přístup

Existuje spousta pádných argumentů, proč studovat na prestižní soukromé střední škole v Praze. Čtyřleté denní studium připravuje studenty na budoucí zaměstnání a na případné studium na vysoké škole. Kantoři vedou studenty k samostatnosti, neboť posláním oboru Multimediální tvorba je rozvíjet tvůrčí činnost, a přistupují k nim individuálně.

Výukou provází interní učitelé s mnohaletými zkušenostmi a odborní externisté z praxe. Škola má vlastní internetový systém, kde rodiče mohou kontrolovat výsledky a absenci svých potomků. Rodiče pravidelně obdrží také písemné hodnocení o prospěchu jejich dítěte.

Škola disponuje moderně vybavenými učebnami. Studenti mají přístup k internetu (i mimo vyučovací hodiny) a ateliéru, kde se mohou zdokonalovat. Během školního roku se studenti účastní praktických cvičení mimo školu a různých akcí, jež jsou tematicky spjaté s oborem.

Odborné a profilující předměty

Studijní obor Multimediální tvorba přijímá 20 absolventů základních škol. Hlavní předmětové portfolio tvoří výtvarná tvorba, prostorová tvorba, design, multimediální technologie, digitální fotografie a animace, tvorba a správa www stránek, management, AutoCAD a marketing.

Od prvního ročníku se vyučují dva cizí jazyky, přičemž na výběr je angličtina, francouzština, španělština, němčina a ruština. Cizí jazyky vyučují rodilí mluvčí. Střední škola ARCUS spolupracuje s jazykovou agenturou British Council, a proto mohou studenti v případě zájmu získat certifikáty FCE a CAE.

Absolventi střední školy mají bohaté uplatnění na trhu práce. Mohou působit jako programátoři, DTP pracovníci, specialisté na marketing a další.

špatnýpřijatelnýdobrývelmi dobrývynikající

Diskuse

Přidat komentář

Příspěvky uveřejněné v diskusním fóru vyjadřují názory čtenářů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost. Neaktuality.cz má ale zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Pokud Váš komentář obsahuje urážky, pomluvy, výhrůžky, vulgarismy, spamy nebo vzbuzuje podezření z porušení zákona, vystavujete se riziku, že jej administrátor smaže.

Pátek 28. 7. 2017, včera měl(a) svátek Věroslav

RSS Manifest Redakce Registrace Reklama Pro média Kontakt