Autobus pro Zemanovu kampaň je hotov

Autobus pro Zemanovu kampaň je hotov zdroj: Autobusovenoviny.cz

28. 2. 2013, 16:58 | Jaroslav Srna

stalo se 28. února 1996 90. léta

Hrušová – Úprava deset let starého autobusu značky Karosa na volební vozidlo předsedy sociálních demokratů Miloše Zemana nazvané Zemák včera skončila.

Poslední úpravou bylo zhotovení nápisu „Václave, dobrý let. Miloš“ na střechu vozu. Šéf ČSSD se tak rozhodl oslovit na svých předvolebních cestách republikou svého největšího rivala – předsedu Občanské demokratické strany Václava Klause, který hodlá na některé předvolební mítinky létat vrtulníkem.

Úprava běžného linkového autobusu na volební vozidlo vybavené počítačem, faxem, mobilním telefonem, místem na spaní, kuchyňkou, sociálním zařízením i výsuvnou plošinou, z níž bude moci Zeman promlouvat ke shromážděným lidem, stála stranu zhruba dva miliony korun.

Pracovníci filmy ve východočeské obci Hrušová, u níž si strana rekonstrukci autobusu objednala, všechny strany vozidla polepili logem ČSSD a pruhy ve stranických barvách – červené a modré. Přední a zadní strana autobusu bude navíc označena nápisem Zemák turné ’96.

Zdroj: MF Dnes, 28. února 1996, str. 1

Témata: autobus, ČSSD, Karosa, Miloš Zeman, volby

špatnýpřijatelnýdobrývelmi dobrývynikající

Diskuse

Přidat komentář

Příspěvky uveřejněné v diskusním fóru vyjadřují názory čtenářů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost. Neaktuality.cz má ale zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Pokud Váš komentář obsahuje urážky, pomluvy, výhrůžky, vulgarismy, spamy nebo vzbuzuje podezření z porušení zákona, vystavujete se riziku, že jej administrátor smaže.

Pátek 14. 5. 2021, včera měl(a) svátek Servác

RSS Manifest Redakce Registrace Reklama Pro média Kontakt