Miss Bohemia 1996 se stala osmnáctiletá studentka Iva Kubelková

Miss Bohemia 1996 se stala osmnáctiletá studentka Iva Kubelková zdroj: ČTK - Libor Zavoral

4. 3. 2013, 14:07 | Tomáš Starý

stalo se 4. března 1996 90. léta

Teplice – Nejkrásnější dívkou Čech se v sobotu v noci v Teplicích stala osmnáctiletá studentka střední ekonomické školy Iva Kubelková z Prahy s mírami 99-65-90. Získala tak titul Miss Bohemia 96 a kromě toho Miss publika.

Na druhém místě skončila devatenáctiletá modelka Zdeňka Zadražilová z Jindřichova Hradce (93-62-89) a třetí místo přisoudila porota dvacetileté studentce Veronice Křížové z Kostelce nad Černými Lesy (89-58-90).

Celkem v Teplicích soutěžilo 14 dívek. Sedm prvních postupuje do finále Miss České republiky, které se uskuteční v Plzni 20. dubna. Kromě sedmi českých dívek bude o tento titul usilovat i pět nekrásnějších Moravanek, které soutěžily koncem února v Třinci o titul Miss Moravia.

Křištálová kouleVěštecká koule

Miss České republiky 1996 se stane Petra Minářová a Iva Kubelková skončí na druhém místě jako I. vicemiss.

Během dalších měsíců dokončí studium a začne se věnovat povinnostem vyplývajícím z vítězství v soutěži. Po dvou letech, kdy bude moderovat na přehlídkách a pózovat fotografům, dostane nabídku hrát divadlo ve společnosti Františka Ringo Čecha. Koncem roku 2002 ztvární hlavní roli ve hře Jaroslava Dobiáše Noc s modelkou.

Poté začne Iva Kubelková uvádět reality show VyVolení na TV Prima, objeví se v seriálu Velmi křehké vztahy a bude moderovat pořad Sama doma.

Zdroj: MF Dnes, 4. března 1996, cs.wikipedia.org

Témata: Iva Kubelková, krása, Miss České republiky, modelka, soutěž

špatnýpřijatelnýdobrývelmi dobrývynikající

Diskuse

Přidat komentář

Příspěvky uveřejněné v diskusním fóru vyjadřují názory čtenářů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost. Neaktuality.cz má ale zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Pokud Váš komentář obsahuje urážky, pomluvy, výhrůžky, vulgarismy, spamy nebo vzbuzuje podezření z porušení zákona, vystavujete se riziku, že jej administrátor smaže.

Neděle 7. 3. 2021, včera měl(a) svátek Miroslav

RSS Manifest Redakce Registrace Reklama Pro média Kontakt