Romové už zase mohou vstoupit do hotelu v Břeclavi

Romové už zase mohou vstoupit do hotelu v Břeclavi zdroj: MAFRA – Radek Miča

22. 3. 2013, 19:42 | Tomáš Starý

stalo se 22. března 1996 90. léta

Břeclav – Podnikatel a kandidát Svobodných demokratů-LSNS do Poslanecké sněmovny Rudolf Baránek musel včera odstranit nápis zakazující Romům vstup do jeho podniku. Nařídila mu to Česká obchodní inspekce.

Baránek před týdnem zakázal Romům přístup do hotelu Terezka v Břeclavi, s odůvodněním, že jen tak může zabránit opakovaným krádežím.

Ředitel zlínské pobočky ČOI Miloslav Chmelař řekl, že se Baránkův čin pohybuje na hranici přestupku. „Nejde ještě o přestupek, i když nápis na dveřích k němu jednoznačně směřuje,“ konstatoval Chmelař, který zatím není rozhodnut, zda proti Baránkovi zahájí správní řízení.

Křištálová kouleVěštecká koule

Rudolf Baránek získá v Břeclavi v rámci SD-LSNS nejvíc (228) preferenčních hlasů. Samotná strana se ale do Poslanecké sněmovny nedostane.

Zdroj: MF Dnes, 22. března 1996, str. 1, volby.cz

Témata: hotel, krádež, Romové, zákaz

špatnýpřijatelnýdobrývelmi dobrývynikající

Diskuse

Přidat komentář

Příspěvky uveřejněné v diskusním fóru vyjadřují názory čtenářů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost. Neaktuality.cz má ale zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Pokud Váš komentář obsahuje urážky, pomluvy, výhrůžky, vulgarismy, spamy nebo vzbuzuje podezření z porušení zákona, vystavujete se riziku, že jej administrátor smaže.

  • Tak to je super

    Goatmoon, 27. 3. 2013 15:25

    Reagovat

    Tak to je super zpráva.Cigoši zas budou mít další místo kde mohou “vydělávat”.

Neděle 7. 3. 2021, včera měl(a) svátek Miroslav

RSS Manifest Redakce Registrace Reklama Pro média Kontakt