Soudruh Gustáv Husák je zárukou rozvoje socialismu

Soudruh Gustáv Husák je zárukou rozvoje socialismu zdroj: Homoeconomicus.cz

6. 6. 2013, 18:53 | Jaroslav Srna

stalo se 6. června 1975 70. léta

Praha – Kontrasty současného života ve světě si dnes dokáže srovnat každý sám.

Miliony lidí bez práce na Západě, denní růst maloobchodních cen na účet pracujícího člověka kapitalistického světa – to je bilance řešení hospodářské krize Západu.

Opakem je život našeho lidu a přiznávají to i na Západě ve svých novinách. Každý se může přesvědčit sám o tom, jak se u nás žije, jak je postaráno o mladé rodiny, jak je to s výstavbou, s životem mladé generace i kulturním životem.

To všechno jsou výsledky obětavé a dlouholeté práce našeho lidu, kterých jsme pod vedením KSČ v čele s jejím generálním tajemníkem soudruhem Gustávem Husákem dosáhli. Proto náš lid přivítal skutečnost, že soudruh Husák je naším prezidentem.

Máme jistoty dalšího rozvoje socialistické společnosti, jistoty další rozkvětu celé krásné vlasti, jistoty skutečného přátelství obou našich národů.

Poprvé v historii je v čele našeho státu příslušník slovenské národnosti, člověk, který se plně osvědčil i v dobách nejtěžších zkoušek kterými prošla naše země.

Zdroj: archiv.ucl.cas.cz

Témata: Gustáv Husák, Rudé Právo

špatnýpřijatelnýdobrývelmi dobrývynikající

Diskuse

Přidat komentář

Příspěvky uveřejněné v diskusním fóru vyjadřují názory čtenářů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost. Neaktuality.cz má ale zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Pokud Váš komentář obsahuje urážky, pomluvy, výhrůžky, vulgarismy, spamy nebo vzbuzuje podezření z porušení zákona, vystavujete se riziku, že jej administrátor smaže.

  • Vychvalovali člověka, kterého si

    Autor, 26. 8. 2014 13:16

    Reagovat

    Vychvalovali člověka, kterého si v 50. letech sami zavřeli z dodnes neznámých příčin.

Středa 14. 4. 2021, včera měl(a) svátek Aleš

RSS Manifest Redakce Registrace Reklama Pro média Kontakt