Zkušenost čtenáře: Restaurace v Praze 8 neměla rajčatový salát

Zkušenost čtenáře: Restaurace v Praze 8 neměla rajčatový salát zdroj: Wikipedia.org

22. 9. 2013, 18:23 | Adam Z.

stalo se 22. září 1982 80. léta

„Rajčatový salát? Nemáme. Došla i jiná čerstvá zelenina jako okurky, paprika,“ takovou odpověď dostal v restauraci v Praze 8 na svůj požadavek čtenář O. S. z Prahy.

Letošní úroda okurek i rajčat byla dobrá, hospodyňky je mohly levně nakupovat a zpestřovat jídelníček v rodině. Mnohé restaurace se chopily příležitosti a také je nabízely v různých obměnách. Zkušenost čtenáře nesvědčí o vhodných pohostinských službách všude. Kdy také mohou hosté ochutnat čerstvou zeleninu a ovoce, když ne především v období sklizně?

Pochvalu si zřejmě zaslouží kralupská restaurace Na hůrce. Levné a přitom dobré jídlo, výběr ovocných i zeleninových obědů, všude čisto, tak píše O. L. o své zkušenosti.

Zdroj: Rudé právo – archiv.ucl.cas.cz

Témata: rajčata, restaurace, stížnosti

špatnýpřijatelnýdobrývelmi dobrývynikající

Diskuse

Přidat komentář

Příspěvky uveřejněné v diskusním fóru vyjadřují názory čtenářů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost. Neaktuality.cz má ale zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Pokud Váš komentář obsahuje urážky, pomluvy, výhrůžky, vulgarismy, spamy nebo vzbuzuje podezření z porušení zákona, vystavujete se riziku, že jej administrátor smaže.

Neděle 13. 6. 2021, včera měl(a) svátek Antonie

RSS Manifest Redakce Registrace Reklama Pro média Kontakt