Zlepšit službu cestujícím: Párky jsou vymáčené a bez chuti, pivo je teplé

Zlepšit službu cestujícím: Párky jsou vymáčené a bez chuti, pivo je teplé zdroj: Sechtl-vosecek.ucw.cz

21. 7. 2013, 15:09 | Jiřina Nováková

stalo se 21. července 1950 50. léta

Družstvo cestující veřejnosti, které má v provozu nádražní restaurace i prodej potravin a nápojů přímo ve vlaku, dle nahromaděných stížností z řad cestujících, si neplní řádně svoje povinnosti. Služby, které poskytuje, nejsou na dobré úrovni.

Takovéto jsou připomínky a podněty cestujících. Mají se prodávat teplé párky, ale párky jsou studené a bez chuti, kterou pozbyly dlouhým máčením ve vodě,  pivo je teplé a vyčichlé.

Na Masarykově nádraží v Praze se prodává limonáda v kelímcích na 2 dcl za 3,50 Kčs. To je trochu drahý nápoj vzhledem k tomu, že se prodává teplý a vůbec neosvěží.

Matka, která cestovala se třemi dětmi, musela koupit pro každé dítě zvláštní kelímek, protože prodavačka odmítla jej znovu naplnit. Na dotaz, proč nejsou větší kelímky, vedoucí odpověděl, že ty doby, kdy bývaly velké kelímky, jsou nenávratně pryč.

Z Prahy do Prešova je slušný kus cesty. Cestující, který odjede v 19 hod. rychlíkem z Prahy, nejenže nic nekoupí ve vlaku, ale ani ve stanici Kysak, kde při zpoždění vlaku musí do 20 hod. čekat a nedostane ke koupi ani kousek chleba se salámem.

Nemělo by se zapomínat, že se zvyšováním životní úrovně rostou také nároky lidí. Mít možnost zakoupit si při cestování svačinu, by neměl být žádný problém. Proto Družstvo cestující veřejnosti musí svoje služby zlepšit, shodují se připomínky cestujících.

Zdroj: Rudé právo

Témata: služby, vlak

špatnýpřijatelnýdobrývelmi dobrývynikající

Diskuse

Přidat komentář

Příspěvky uveřejněné v diskusním fóru vyjadřují názory čtenářů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost. Neaktuality.cz má ale zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Pokud Váš komentář obsahuje urážky, pomluvy, výhrůžky, vulgarismy, spamy nebo vzbuzuje podezření z porušení zákona, vystavujete se riziku, že jej administrátor smaže.

  • "ty doby, kdy bývaly

    MoB, 21. 7. 2013 23:39

    Reagovat

    “ty doby, kdy bývaly velké kelímky, jsou nenávratně pryč” – tak z toho jsem šel do kolen :) Zajímavé je, že ČD se potýká se stejnými problémy pořád kolem dokola. Inu, soudružský bordel.

Čtvrtek 25. 2. 2021, včera měl(a) svátek Matěj

RSS Manifest Redakce Registrace Reklama Pro média Kontakt