Kabinkový pedofil byl na poslední chvíli dopaden

Kabinkový pedofil byl na poslední chvíli dopaden zdroj: Tyden.cz

19. 12. 2010, 18:05 | Jakub Hájek

stalo se 19. prosince 2009 21. století

Praha – Policie dopadla muže, který v posledních týdnech ohrožoval děti v pražských obchodních domech. Pětatřicetiletý Slovák využíval předvánočního shonu a žádal po rodičích, aby mu „půjčili“ dcery ve věku 9 až 13 let pro vyzkoušení oblečení. Vymyslel si totiž historku, že má doma stejně starou dceru, pro kterou oblečení vybírá.

Před čtyřmi dny bohužel došlo až k tomu, že v kabince pro zkoušení šatů obchodního centra na Pankráci muž zneužil devítileté děvče, které nakupovalo samo. Dívka je nyní ve špatném psychickém stavu a bude potřebovat pomoc psychiatra.

Policii se naštěstí podařilo získat záběry tohoto muže z bezpečnostní kamery, když se jindy neúspěšně pokusil zneužít dvanáctiletou dívku. Ozvalo se také několik rodičů poté, co v médiích proběhla zpráva o „kabinkovém pedofilovi“. Ti sice muži vyhověli, ale u kabinky na dcery počkali. Podle nich se muž choval podivně.

Podezřelého muže policisté dopadli na Praze 8, a to na poslední chvíli – právě se chystal uprchnout z republiky, protože se uviděl v televizním zpravodajství. „Muž se již k jednomu skutku pohlavního zneužívání doznal, další tři případy kriminalisté v současné době dokumentují,“ sdělil Neaktualitám mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Za pohlavní zneužívání mu nyní hrozí až osm let vězení.

Zdroj: Novinky.cz, Lidovky.cz

Témata: deviant, pedofil, policie

špatnýpřijatelnýdobrývelmi dobrývynikající

Diskuse

Přidat komentář

Příspěvky uveřejněné v diskusním fóru vyjadřují názory čtenářů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost. Neaktuality.cz má ale zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Pokud Váš komentář obsahuje urážky, pomluvy, výhrůžky, vulgarismy, spamy nebo vzbuzuje podezření z porušení zákona, vystavujete se riziku, že jej administrátor smaže.

  • Takove lidi bych strilel

    Andel Tomas, 19. 12. 2010 19:12

    Reagovat

    Takove lidi bych strilel na pockani.hovada debilni!

Pátek 3. 4. 2020, včera měl(a) svátek Erika

RSS Manifest Redakce Registrace Reklama Pro média Kontakt