Interaktivní pořad Hyde Park zahajuje své vysílání

Interaktivní pořad Hyde Park zahajuje své vysílání zdroj: Česká televize

4. 1. 2012, 14:02 | Michal Karas

stalo se 4. ledna 2010 21. století

Praha – Dnes začíná nový interaktivní pořad Hyde park ČT24. Zpravodajská televize ČT24 ho zasazuje do primetimu každý všední den od 20:10 na 50 minut.

Moderátory jsou Pavlína Kvapilová, Daniel Takáč a jednou za čas si svého slovo vezme také sportovní komentátor Jaromír Bosák.

V čem spočívá nový pořad? V každém díle bude jeden host, kterého se diváci budou ptát přes sociální sítě – Facebook a Twitter, webový formulář nebo mohou zatelefonovat prostřednictvím Skypu či klasického telefonu, přes který můžou do studia poslat i SMS zprávu.

Znělka Hyde Parku

„Z toho vyplývá, že moderátor bude jen doplňovat dotazy lidí. Trochu se vracíme k původnímu významu slova moderovat (z latinského moderare – usměrňovat),“ vysvětluje Pavlína Kvapilová, spolutvůrkyně a moderátorka nové relace.

A jak to bude s příspěvky diváků? Pavlína pokračuje dál: „Rozhodně nechceme zavádět jakoukoliv cenzuru. Ale nebudeme tolerovat vulgární dotazy a ty co porušují zákony naší země.“

„A o čem se bude v novém pořadu diskutovat? Politika určitě nebude v každém dílu. Budeme reagovat na aktuální dění, samozřejmě, že se často bude objevovat politické, ale my chceme zvát také hosty, kteří nejsou příliš známí, ale i tak mají co říct,“ doplňuje Pavlína, která výraznou měrou přispěla ke vzniku této novinky, která nemá ve světě obdoby. „Je to velký experiment, jsme velmi nedočkaví a zvědaví, jak dopadne pilotní díl,“ dodává na závěr.

Hyde park ČT 24 začíná už dnes ve 20:10 a prvním hostem bude ministr financí Eduard Janota.

[poll id=”40″]

Křištálová kouleVěštecká koule

Hyde Park se za dva roky svého vysílání dostane mezi nejsledovanější pořady na ČT24 a jeho popularita stále stoupá, například na facebookovou stránku se zatím připojilo přes 25 tisíc lidí.

Také nastanou změny na postech moderátorů – Pavlínu Kvapilovou, která se stane výkonnou ředitelkou divize Nových médií, nahradil Lukáš Dolanský. Jaromír Bosák přestane Hyde Park moderovat.

Zdroj: Ceskatelevize.cz

Témata: Česká televize, média, pořad, televize

špatnýpřijatelnýdobrývelmi dobrývynikající

Diskuse

Přidat komentář

Příspěvky uveřejněné v diskusním fóru vyjadřují názory čtenářů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost. Neaktuality.cz má ale zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Pokud Váš komentář obsahuje urážky, pomluvy, výhrůžky, vulgarismy, spamy nebo vzbuzuje podezření z porušení zákona, vystavujete se riziku, že jej administrátor smaže.

 • Bylo trapné, jak KS

  valas, 28. 1. 2013 20:43

  Reagovat

  Bylo trapné, jak KS reagoval na otázky válečného veterána a prokázal neznalost vojenských hodností naši armády. Jaroslav

 • v pondělí byl avizován

  Pastrňáková jaroslava, 11. 4. 2013 18:26

  Reagovat

  v pondělí byl avizován nový host Hydeparku zaměna byla s ohledem na úmrtí margaret tatcherová, což chápu ale kdy bude znova pozván do hydeparku původní host t.j. ekonomka ěichtařoví

 • CHci se zeptat.Co

  Jana Holubová, 2. 5. 2014 20:39

  Reagovat

  CHci se zeptat.Co říkate na to,že ředitel VZP
  pobírá 225,000,-kč mšsíčně,k tomu šestiměsíční
  plat v roční odměně.To znamená,že jeho denní plat činí 8,356,-kč . To je největší hyenismus
  v době ,kdy není peněz pro těžce postižené a děti.
  Holubová Jana

Úterý 20. 4. 2021, včera měl(a) svátek Rostislav

RSS Manifest Redakce Registrace Reklama Pro média Kontakt