Konečně výběr! Nova přichází se zábavou, na jakou právě máte chuť

Konečně výběr! Nova přichází se zábavou, na jakou právě máte chuť zdroj: TV Nova, Petr Vrána

23. 1. 2013, 15:03 | Jakub Hájek

stalo se 23. ledna 1994 90. léta

Nova, to je program, který nabízí výběr. Chce zaujmout a pobavit diváky. Stojí o vás, o vaši přízeň. Je to česká televize. Ne Česká televize.

„Než si něco domluvím, vždy se musím nejdřív přesvědčit, že mi na TV Nova nic neuteče.“

Pan Miroslav K. (33) se od té doby, co vysílá první komerční celostátní televizní stanice Nova, dostal do nejednoduché situace – není se schopen sejít s přáteli či dojednat schůzku, aniž by se nejprve ujistil, že nezmešká na obrazovce něco zábavného. S prstem zabodnutým do dnešní nabídky TV Nova nám řekl: „Ještě že vždycky vím, co kdy budou vysílat!“

Nechybí sportovní podívaná, hudební hitparády, zábavní show s populárními baviči, ani soutěže, v nichž se dají vyhrát nevídané částky. Nova přináší nejčerstvější zprávy a dravé reportáže. Určuje styl – umí nabídnout program ženám a dívkám, stejně jako fanouškům bláznivých sportů na zemi, vodě i v povětří. Turistům a cestovatelům, ale i těm kterým voní benzín.

Dětem Mickey Mouse i výpravy na lvy do Afriky a příště třeba do nitra Antarktidy. Vše podle vašeho gusta, od brzkého rána, aby se vám lépe vstávalo po celý den – až do večera s nejatraktivnějšími programy, až do noci se zcela netradiční erotikou.

Nova vysílá superfilmy ozdobené Oscary a účastí velkých hvězd, rodinné seriály, komedie i krimi, sci-fi i westerny, pohádky pro malé i velké.

Alena H. (25) pracuje do pozdních večerních hodin. Donedávna měla ve zvyku trávit volný čas ve společnosti a domů přicházela v podstatě jen na noc. Nyní se vše změnilo – od té doby , co sleduje vysílání TV Nova, schází se se známými raději v poledne a dopoledne o víkendu, protože nechce přijít o večerní filmy a hudební pořady. Usmívá se: „Baví mě to víc než všechny noční kluby!“

Nova je televize, která myslí na diváka. Nabízí zábavu, jakou si přejete. Od 4. února můžete sledovat programy TV Nova na svém televizoru i vy: tam, kde jste dříve měli program ČT2 a ještě dříve F1.

Zdroj: MF Dnes, 17. ledna 1994

Témata: televize, TV NOVA

špatnýpřijatelnýdobrývelmi dobrývynikající

Diskuse

Přidat komentář

Příspěvky uveřejněné v diskusním fóru vyjadřují názory čtenářů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost. Neaktuality.cz má ale zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Pokud Váš komentář obsahuje urážky, pomluvy, výhrůžky, vulgarismy, spamy nebo vzbuzuje podezření z porušení zákona, vystavujete se riziku, že jej administrátor smaže.

  • ... a taky je

    MoB, 23. 1. 2013 15:28

    Reagovat

    … a taky je moc hezké srovnat podmínky udělení licence na TV vysílání s realitou.

Pátek 5. 3. 2021, včera měl(a) svátek Stela

RSS Manifest Redakce Registrace Reklama Pro média Kontakt