Mladý hlasatel vydává nový komiks Rychlé šípy

Mladý hlasatel vydává nový komiks Rychlé šípy zdroj: Files.hokejchropyne.cz

17. 12. 2011, 23:39 | Petr Šrajer

stalo se 17. prosince 1938 ½ 20. stol.

Praha – Oblíbený časopis pro mládež Mladý hlasatel dnes zveřejnil první díl komiksového seriálu Rychlé šípy. Jeho autorem je jeden z nejvýznamnějších redaktorů Mladého hlasatele a jeden z jeho zakladatelů Jaroslav Foglar.

Z prvního dílu je jasné, že Foglar zde promítne svůj smysl pro čest a spravedlnost, o kterou se stará parta kluků, nazvaná Rychlé šípy. Sám autor ale není moc sdílný, a tak zatím nevíme, jestli má klub rychlých šípů nějaké pravdivé základy, nebo jestli si je Jaroslav Foglar celé vybásnil.

Jisté ale je, že prvním dílem to vše neskončí. Nepočítá se sice se stovkami pokračování, ale už tento “pilot” si získal fanoušky z řad čtenářů Mladého hlasatele, takže se můžeme na stránkách Mladého hlasatele těšit na další příběhy Mirka Dušína a jeho přátel.

Nedávno se k nám dostala informace, že Mladý hlasatel hledá nějaký trhák, který by k časopisu přilákal další čtenáře. Já bych řekl, že hledání je u konce. Tento komiks má vše, co dnešní mládež hledá. Jedná se o vtipné, ale zároveň poučné příběhy o spravedlnosti a takové měly, mají a budou mít úspěch vždy.

Křištálová kouleVěštecká koule

Z Rychlých šípů se stane fenomén, který přežije autora i dobu, ve které vznikl. Podle komiksů se natočí několik filmů, napíšou se o nich knihy, nazpívají písně, ale hlavně budou pořád čtené.

Zdroj: Wikipedia.org

Témata: časopis, knihy, komiks, skaut

špatnýpřijatelnýdobrývelmi dobrývynikající

Diskuse

Přidat komentář

Příspěvky uveřejněné v diskusním fóru vyjadřují názory čtenářů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost. Neaktuality.cz má ale zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Pokud Váš komentář obsahuje urážky, pomluvy, výhrůžky, vulgarismy, spamy nebo vzbuzuje podezření z porušení zákona, vystavujete se riziku, že jej administrátor smaže.

Pátek 3. 4. 2020, včera měl(a) svátek Erika

RSS Manifest Redakce Registrace Reklama Pro média Kontakt