Na televizní obrazovky přichází nový detektivní seriál Columbo

Na televizní obrazovky přichází nový detektivní seriál Columbo zdroj: Newsfriction.com

20. 2. 2012, 14:19 | Michal Karas

stalo se 20. února 1968 60. léta

Na americké televizní obrazovky dnes přichází pilotní díl detektivního seriálu Columbo. Vyšetřovatele ztvárnil čtyřicetiletý herec Peter Falk.

Tento seriál vypráví příběhy poručíka Columba z Los Angeles, který řeší nejrůznější vraždy. Už v první epizodě jsme si mohli všimnou, že Columbo  nosí pokrčený baloňák,  řídí automobil značky Peugeot 403, kouří jeden doutník za druhým, má psa, které mu říká Pes a žije s  manželkou, kterou zatím nikdo nikdy neviděl.

„Zatím máme naplánovanou první sérii, která čítá devět dílů. Po případném úspěchu budeme zvažovat pokračování.“ sdělili Neaktualitám autoři nového seriálu.

[poll id=”52″]

Křištálová kouleVěštecká koule

Seriál zažije obrovský úspěch už při první sezóně. Celkově je natočeno 69 epizod. Poslední pokračování vznikne roku 2003. Představitel Columba Peter Falk bude desetkrát nominován na cenu Emmy za svou roli poručíka, z toho pětkrát vyhraje.

Za tutéž roli je nominován devětkrát na Zlatý glóbus, který dostane v roce 1973. Umírá 23.6.2011 ve svém domě v Beverly Hills.

Zdroj: Wikipedia.cz, CSFD.cz, CT24.cz

Témata: Peter Falk, seriál

špatnýpřijatelnýdobrývelmi dobrývynikající

Diskuse

Přidat komentář

Příspěvky uveřejněné v diskusním fóru vyjadřují názory čtenářů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost. Neaktuality.cz má ale zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Pokud Váš komentář obsahuje urážky, pomluvy, výhrůžky, vulgarismy, spamy nebo vzbuzuje podezření z porušení zákona, vystavujete se riziku, že jej administrátor smaže.

Neděle 20. 9. 2020, včera měl(a) svátek Zita

RSS Manifest Redakce Registrace Reklama Pro média Kontakt