Nenechte si ujít premiéru filmu Kolja

Nenechte si ujít premiéru filmu Kolja zdroj: Miramax Films

15. 5. 2011, 7:41 | prezdivka

stalo se 15. května 1996 90. léta

Praha – V dnešních večerních hodinách začíná projekce filmu Kolja, jehož režisérem je Jan Svěrák. Ten se proslavil především snímkem Obecná škola z roku 1991, či krátkometrážním humorným snímkem Ropáci z roku 1988.

Kolja je film o malém ruském chlapci, jehož výchova bude dočasně svěřena do rukou postaršího Čecha. Bude se odehrávat mezi hlavními postavami boj národností, nebo půjde o sblížení lidí z úplně jiných zemí? Na to už si budeme muset počkat do začátku projekce.

Jisté je jedno – všichni jsou plní očekávání, protože Jan Svěrák je v oboru velké jméno.

Křištálová kouleVěštecká koule

Film Kolja si získá v ČR i v zahraničí obrovskou popularitu. Jen v ČR ho uvidí přes 1 300 000 diváků a také bude k vidění v dalších 40 zemích, kde ho uvidí přes 3 miliony diváků. Co se týče ocenění, tak bude Kolja také velmi úspěšný – 6 Českých lvů, Oscar a Zlatý glóbus asi mluví za vše.

Zdroj: Wikipedia.org

Témata: film, premiéra

špatnýpřijatelnýdobrývelmi dobrývynikající

Diskuse

Přidat komentář

Příspěvky uveřejněné v diskusním fóru vyjadřují názory čtenářů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost. Neaktuality.cz má ale zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Pokud Váš komentář obsahuje urážky, pomluvy, výhrůžky, vulgarismy, spamy nebo vzbuzuje podezření z porušení zákona, vystavujete se riziku, že jej administrátor smaže.

Neděle 19. 1. 2020, včera měl(a) svátek Vladislav

RSS Manifest Redakce Registrace Reklama Pro média Kontakt