Půvabná Sugar Kane se rozloučí se svými diváky

Půvabná Sugar Kane se rozloučí se svými diváky zdroj: Wikipedia.org

23. 6. 2012, 18:22 | Magdalena Šejdová

stalo se 23. června 1973 70. léta

New York – Sympatická Sugar nejprve ovládla v podobě božské Marilyn Monroe filmová plátna, aby o něco později potěšila diváky, kteří před stříbrným plátnem dávají přednost prknům, co znamenají svět.

Do newyorského Majestic Theater slavnostně vstoupila 9. dubna minulého roku a divákům se do dnešního dne rozhodla představit nejenom svůj příběh celkem 505x.

Jeho zápletka je jednoduchá. Největším přáním mladé zpěvačky Sugar je provdat se za milionáře. Svoji šanci vycítí, když s kapelou hostují na Floridě. Ovšem zde se příležitosti chopí i její zatím tajný ctitel muzikant Joe, který se svým kamarádem Jerrym ukrývá před gangstery jako členka kapely Josefina.

Využije náklonnosti staršího skutečného milionáře Osgooda k Jerryho dívčí podobě Dafné a vydává se před Sugar za milionáře. Netřeba dodávat, že se do jeho námluv vloží i gangsteři, kteří hodlají oba muzikanty zabít. Ti teď řeší problém, jak před nimi znovu utéct, ale nakonec vše pro hlavní kladné hrdiny dobře dopadne a Joe se může těšit na život se Sugar.

Muzikál Sugar napsal Peter Stone podle filmového scénáře Někdo to rád horké. O hudbu se postaral Jule Styne, písně otextoval Bob Merrill. Režii a choreografii měl na starost Gower Champion.

Všem tvůrcům se podařilo stvořit nádherný muzikál, v loňském roce získala představitelka Sugar Kane Elaine Joyce Theatre World Award a Robert Morse, který hraje Jerryho, obdržel Drama Desk Award. 

Zdroj: Ibdb.com

Témata: divadlo, muzikál

špatnýpřijatelnýdobrývelmi dobrývynikající

Diskuse

Přidat komentář

Příspěvky uveřejněné v diskusním fóru vyjadřují názory čtenářů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost. Neaktuality.cz má ale zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Pokud Váš komentář obsahuje urážky, pomluvy, výhrůžky, vulgarismy, spamy nebo vzbuzuje podezření z porušení zákona, vystavujete se riziku, že jej administrátor smaže.

Pátek 3. 4. 2020, včera měl(a) svátek Erika

RSS Manifest Redakce Registrace Reklama Pro média Kontakt