Soudruh Hrbáček: Děkujeme umělcům, že tvoří pro všechen socialistický lid

Soudruh Hrbáček: Děkujeme umělcům, že tvoří pro všechen socialistický lid zdroj: Česká televize

14. 4. 2013, 17:57 | Jaroslav Srna

stalo se 14. dubna 1977 70. léta

Halenkov – Postoj umělců, manifestovaný zejména na jejich společném shromáždění v Národním divadle koncem ledna a jejich rokování na sjezdech jednotlivých uměleckých svazů, jsou jednoznačnou zárukou toho, že chtějí tvořit pro všechen lid této země.

Z průzkumů se zjistilo, že u našich televizních diváků patří mezi nejoblíbenější seriály vyrobené Československou televizí. Je to radostné zjištění. Tvůrci seriálů Muž na radnici, Poslední z rodu Hamrů, Třicet případů majora Zemana a dalších mají být na co hrdí. Jsme jim za jejich práci skutečně vděční a těšíme se na jejich další díla.

Muž na radnici

Štastní jsou umělci, kteří mohou po tuto společnost tvořit. A nejspokojenější budeme my, pro které umění v socialistiké společnoti vzniká.

J. Hrbáček, Halenkov

Zdroj: archiv.ucl.cas.cz

Témata: Anticharta, seriál, televize, umělci

špatnýpřijatelnýdobrývelmi dobrývynikající

Diskuse

Přidat komentář

Příspěvky uveřejněné v diskusním fóru vyjadřují názory čtenářů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost. Neaktuality.cz má ale zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Pokud Váš komentář obsahuje urážky, pomluvy, výhrůžky, vulgarismy, spamy nebo vzbuzuje podezření z porušení zákona, vystavujete se riziku, že jej administrátor smaže.

Pátek 14. 5. 2021, včera měl(a) svátek Servác

RSS Manifest Redakce Registrace Reklama Pro média Kontakt