Manifest Neaktuality.cz

Kdo stojí za Neaktuality.cz?

Jsme nezávislá skupina lidí, závislých na internetu. Nebojíme se vytahovat kostlivce ze skříní a připomínat pozitivní, ale i negativní historické události. Budeme hájit historickou pravdu podávanou aktuálním stylem do roztrhání těla.

Co jsou Neaktuality.cz?

Neaktuální informace podávané aktuálním stylem. Naleznete zde průřez světovými dějinami, jenž je podáván formou horkých zpravodajských aktualit. Cílem je připomenout veřejnosti zajímavé dějinné události, které mohou přinést inspiraci i do aktuálního dění. Věříme, že tento způsob pohledu do minulosti zaujme i ty, kteří se o historii příliš nezajímají. Všechny denně publikovanané události sdílí stejné datum – vyjma letopočtu.

Co nejsou Neaktuality.cz?

Naším cílem není suše převyprávěná minulost, komplexní a přesná analýza historických událostí. Nechceme také, aby se Neaktuality staly sbírkou nekrologů všech možných osobností.

Jak vznikly Neaktuality.cz?

Prvotní nápad vytvořit Neaktuality.cz vznikl spontánně již v roce 2007. Celé dva roky pak dozrávala v našich hlavách revoluční myšlenka vytvořit alternativu současným zpravodajským serverům a koncem roku 2009 jsme se ji rozhodli postupně realizovat. První článek spatřil dráty internetu 17. dubna 2010 a od té doby jsou Neaktuality.cz čím dál krásnější, zajímavější a čtivější.

Mohu se stát redaktorem Neaktuality.cz?

Samozřejmě. Rádi uvítáme každého, kdo rád píše a zajímá se o historii. Staňte se i Vy redaktorem / redaktorkou Neaktuality.cz!

Pátek 14. 5. 2021, včera měl(a) svátek Servác

RSS Manifest Redakce Registrace Reklama Pro média Kontakt