Hells Angels: Nový motorkářský klub

Hells Angels: Nový motorkářský klub zdroj: Blogspot.com

17. 3. 2011, 7:57 | Petr Šrajer

stalo se 17. března 1948 ½ 20. stol.

Fontana, USA – V americké Fontaně byl dnes založen nový motorkářský klub. Dostal jméno Hells Angels a vytvořil se ze členů okolních klubů, jako například The Pissed Off Bastards z Bloomingtonu.

Proč Hells Angels? Prý podle 303. bombardovací letky, která bojovala ve druhé světové válce, ale tuto spojitost motorkáři odmítají. Spekuluje se také, že název převzali od názvu válečného filmu od Howarda Hughese, který byl natočen v roce 1930.

Jak už sám název napovídá, nejedná se o žádnou skupinku dětí z písečku, ale o pěkně drsné chlapíky, kteří rozhodně nešetří pěstmi a zbraněmi. Poznáte je jednoduše. Mají motorku a znak klubu: okřídlenou lebku s helmou.

Raději se před nimi mějte na pozoru, protože všichni členové jsou nejspíš pochybné existence. Ani bych se moc nedivil, kdybychom se o tomto klubu ještě někdy dozvěděli. A rozhodně bych se nedivil, kdyby to bylo ve spojitosti s nějakou vraždou, protože tihle drsní chlapíci rozhodně nejsou žádní andílci. Leda Pekelní andělé.

Křištálová kouleVěštecká koule

Klub Hells Angels existuje dodnes a je brán jako motorkářský klub s nejhorší pověstí. Proslaví se např., když jeho členové budou zaskakovat za security na koncertu Rolling Stones. Tento krok bude stát život jednoho člověka. Tím vlastně ukončí hnutí hippies.

Tato skupina bude zlobit ještě hodně dlouho. V dubnu roku 2009 v bude Quebeku  zatčeno 123 členů místních Hells Angels (tedy vlastně skoro všichni quebečtí členové).

Zdroj: Wikipedia.org

Témata: Hells Angels, motosport, spolek

špatnýpřijatelnýdobrývelmi dobrývynikající

Diskuse

Přidat komentář

Příspěvky uveřejněné v diskusním fóru vyjadřují názory čtenářů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost. Neaktuality.cz má ale zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Pokud Váš komentář obsahuje urážky, pomluvy, výhrůžky, vulgarismy, spamy nebo vzbuzuje podezření z porušení zákona, vystavujete se riziku, že jej administrátor smaže.

  • BYT MOTORKAROM JE SUPER !!!

    GILAN dANIel, 1. 4. 2012 17:50

    Reagovat

    BYT MOTORKAROM JE SUPER !!! A MAT VELKU SILNU MOTORKU CHOPPER JE SEN KAZDEHO PORIADNEHO CHLAPA

Sobota 25. 1. 2020, včera měl(a) svátek Milena

RSS Manifest Redakce Registrace Reklama Pro média Kontakt