Freddie Mercury přiznává AIDS

Freddie Mercury přiznává AIDS zdroj: CelebritySmackBlog.com

23. 11. 2011, 16:56 | Petr Šrajer

stalo se 23. listopadu 1991 90. léta

Londýn – Slavný zpěvák a idol všech dívek Freddie Mercury dnes oficiálně přiznal, že má AIDS. Pro většinu z nás to ale není žádná novinka. O tom, že je Freddie nemocný se spekuluje už asi dva roky. Zpěvák kapely Queen totiž nápadně zhubl a byla na něm vidět jak psychická, tak fyzická únava.

Kdo se někdy motal kolem této kapely, ten ví, že k jejich životu patřili také bujaré večírky a oslavy, na kterých vládl právě Freddie. Neznámá není ani jeho homosexualita a proslýchá se, že v poslední době dostala spousta Freddieho přátel AIDS a frontman Queenů už věděl, že brzy si to přijde i pro něj.

To ale vědělo jen pár nejbližších a samozřejmě také kapela. Freddie u sebe nemoc zjistil v roce 1987 a když tedy věděl, že mu nezbývá zrovna moc času, věnoval se na sto procent hudbě. Od té chvíle nahrála kapela ještě dvě desky a na třetí se ještě pořád pracuje.

V poslední době ale zpěvák vypadá spíše jako hrabě Dracula a vypadá to, že už má namále. Tím, že se Freddie ke své nemoci zároveň přiznal svou bezmocnost boje s touto chorobou.

Křištálová kouleVěštecká koule

Freddie Mercury zemře následující den. Po jeho smrti vyjde ještě jedna deska kapely Queen s jeho zpěvem. Bude obsahovat i píseň Mother love, jejíž poslední sloku už Freddie nestihne odzpívat.

Zdroj: Rock and pop

Témata: AIDS, Freddie Mercury, HIV, Queen

špatnýpřijatelnýdobrývelmi dobrývynikající

Diskuse

Přidat komentář

Příspěvky uveřejněné v diskusním fóru vyjadřují názory čtenářů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost. Neaktuality.cz má ale zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Pokud Váš komentář obsahuje urážky, pomluvy, výhrůžky, vulgarismy, spamy nebo vzbuzuje podezření z porušení zákona, vystavujete se riziku, že jej administrátor smaže.

Čtvrtek 16. 7. 2020, včera měl(a) svátek Jindřich

RSS Manifest Redakce Registrace Reklama Pro média Kontakt