Londýnem otřásly teroristické útoky, zanechaly desítky mrtvých

Londýnem otřásly teroristické útoky, zanechaly desítky mrtvých zdroj: IRA-terror.blogspot.cz

7. 7. 2012, 11:20 | Michala Ondrušková

stalo se 7. července 2005 21. století

Londýn – Dnes ráno kolem deváté hodiny místního času, bylo hlavní město Velké Británie ochromeno na mnoha místech výbuchy.

Bomby byly umístěny na několika stanicích metra, ve vagonech a v jednom patrovém autobuse.

Podle Sira Iana Blacka, šéfa metropolitní policie, šlo o stanice metra Edgware Road, King´s Cross, Aldgate East, Liverpool Street, Russell Square, Moorgate a o autobus č. 30 u Tavistock Square.

Sir Ian si netroufl odhadnout oběti na životech, ale podle dosavadních zpráv z jiných zdrojů je jich nejméně 33 a toto číslo bohužel s každou zprávou stoupá. Počet zraněných se už nyní pohybuje kolem pěti set.

Bombové útoky se zdají být akcí některé z teroristických skupin. Ozývají se hlasy, že jde o Al-Kajdu, ale k útokům už se stihlo, jako vždy, přihlásit hned několik skupin. Zatím ani nevíme, zda se jednalo o sebevražedné atentátníky, ale ve stanicích metra byly bomby pravděpodobně spíše předem nastražené.

Podařilo se nám získat několik výpovědí očitých svědků, kteří prožité hrůzy popisují. Na místě výbuchu autobusu prý ležela mrtvá těla s utrhanými končetinami, ve stanicích metra a ve vlacích svědci spatřili další mrtvé a desítky raněných. Na nádraží Liverpool Street Station jsou ranění operováni přímo v prostorách stanice.

Ať už útoky naplánoval a provedl kdokoliv, vybral si k tomu dobu ranní dopravní špičky, a ochromil tak dopravu v celém centrálním Londýně. Tisíce lidí se nemohou dostat domů, a místní úřady na všechny apelují, aby pokud možno zůstali tam, kde jsou, a do centra vůbec nezamířili, dokud se situace nevyjasní.

Britský premiér Tony Blair se neprodleně vrátil z Gleneagles, kde právě probíhá summit G8. Členské země, i mnoho dalších států a mezinárodních organizací, rezolutně vražedné atentáty odsoudily a vyjádřily soustrast pozůstalým a podporu raněným. Společné prohlášení uvádí, že atentáty v Londýně jsou útokem na civilizované země všude na světě.

Křištálová kouleVěštecká koule

Okolnosti útoků se budou vyjasňovat teprve postupně. Zatčeni budou muslimové, žijící v Británii, a budou tvrdit, že chtěli v obyvatelích Londýna jen vzbudit strach. Spolupráci s Al-Kajdou či jinou větší teroristickou skupinou popřou. Čtyři muži budou odsouzeni na 40 let.

Bezpečnostní opatření ze zpřísní a vše bude mít díky nim ještě jednu smutnou dohru – o dva týdny později ochranka zastřelí muže, o kterém si bude myslet, že je to terorista, kvůli několika drátům – později se ukáže, že to byl elektrikář.

Počet identifikovaných obětí se nakonec vyšplhá až na 52. Dalších 700 lidí utrpělo zranění.

Zdroj: Blisty.cz, Mediaoislamu.cz

Témata: atentáty, bombový útok, exploze, Londýn, terorismus

špatnýpřijatelnýdobrývelmi dobrývynikající

Diskuse

Přidat komentář

Příspěvky uveřejněné v diskusním fóru vyjadřují názory čtenářů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost. Neaktuality.cz má ale zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Pokud Váš komentář obsahuje urážky, pomluvy, výhrůžky, vulgarismy, spamy nebo vzbuzuje podezření z porušení zákona, vystavujete se riziku, že jej administrátor smaže.

 • Pravda o teroristickém útoku

  7 7 2005, 9. 10. 2012 17:17

  Reagovat

  Pravda o teroristickém útoku v Londýně 2005.

  Americká bezpečnostní agentura mě na dálku obtěžuje a přesvědčuje íránskou mafii (která kontroluje Írán), aby na mě poslali nájemného vraha (bezpečnostní agentura se domnívá, že je tento vrah, poté co mě zabije a bude sledován, dovede ke zmíněné mafii). Obtěžování probíhá s využitím mind control zbraní. Tyto zbraně3) byly vyvíjeny potají v průběhu studené války se stejnou prioritou jakou měl závod ve zbrojení. Zatímco Amerika o nich mlčí, ruská Státní duma přijala zákon1) ve kterém se zakazuje použití těchto zbraní s charakterem útočných operací na území Ruska.

  Jak probíhá obtěžování?
  Cílem útočníků je udržet mě doma. Mám povoleny procházky po zahradě kolem baráku, ve všech ostatních případech jako je projížďka na kole, běhání, chození do zaměstnání a nakupování přichází na řadu zvýšené obtěžování ve formě slovního terorizování a navozování nepříjemného stavu, který se dá přirovnat k migréně, v případě projížďky na kole mě dokonce útočník opakovaně shodil z kola. Dům tedy nyní opouštím pouze vyjímečně, čímž bylo třeba vyřešit finanční otázku. Z toho důvodu mně byl přidělen invalidní důchod, což současně přesvědčilo policii, aby se v této věci výrazně neangažovala, neboť došla k závěru, že moje tvrzení jsou výpovědi osoby s paranoidní schizofrenií. Toto byl záměr bezpečnostní agentury (dále jen útočník) od prvopočátku. V Anglii, kde jsem se vyskytoval krátce před teroristickým útokem 7.7.2005, mně ukradli pas (o čemž existuje policejní záznam), poté mně bylo naznačováno, že když splním určité úkoly, dostanu pas zpátky. Protože jsem byl pod vlivem mind control zbraní, které negativně ovlivňovaly moje uvažování, trvala tato činnost téměř měsíc. V poslední fázi mně útočník nařídil, abych zavolal domů a sdělil rodičům pár nesmyslů. Tohle plus zmíněná měsíční anabáze stačilo na to, aby mě rodiče po příjezdu s pomocí mind control zbraní poslali do psychiatrické léčebny.

  Proč by měla mít íránská mafie zájem poslat na mě nájemného vraha?
  Z provedení teroristického útoku 7.7.2005 v Londýně byl obviněn Írán, přesto že tento útok provedla4) Anglie. Bylo mi řečeno, že chybějícím článkem mezi Íránem a teroristickým útokem jsem já. Tento důkaz byl vyroben buď v průběhu mého pobytu v Anglii nebo k tomu došlo bez mé přítomnosti, což je čistší – bezdůkazní řešení. Detaily mně nebyly sděleny, nejpravděpodobnější variantou by mohlo být umístění podezřelého balíčku do obchodu, který jsem obdržel od neznámé osoby v Londýně. Bylo mi řečeno, že k tomuto balíčku byla přivolána policie, protože bylo podezření, že obsahuje výbušninu. Ve skutečnosti byly v balíčku informace, které spojily Írán s teroristickým útokem.

  Důkaz, že teroristický útok provedla Anglie
  Firma Visor Consultants organizovala2) cvičení v čase a v místech kde došlo k teroristickým útokům. Pravděpodobnost, že by se toto cvičení strefilo přesně do času a míst teroristických útoků je tak mizivá, že je zřejmé, že o teroristickém útoku věděli.

  Jak jsem již zmínil, v této věci jsem se obrátil na kriminální policii. Ta ovšem neobstarala důkazy, které by výše uvedené tvrzení podložily. Částečně k tomu přispěly mind control zbraně, protože osoby které řeší tento případ jsou pod vlivem těchto zbraní.

  Mým záměrem je poukázat na trestnou činnost, kterou páchají bezpečnostní struktury a vše zveřejnit dokud mně útočník potřebuje, vezmu-li v potaz jak dopadly oběti teroristického útoku v Londýně, lze očekávat, že pro mne je připraven podobný scénář. Toto samozřejmě není v zájmu útočníka a proto mně již bylo naznačeno, že pokud budu na jejich trestnou činnost poukazovat, přijde na řadu moje fyzická likvidace, pravděpodobně ovšem až v pozdější fázi. Navodili u mne krátkodobě v minulosti velice nepříjemný stav z něhož se jako jediné východisko jevila sebevražda. Navodili u mě také mikrospánek při řízeni automobilu během něhož došlo téměř k dopravní nehodě, v tomhle případě byla ovšem ještě situace pod kontrolou včetně protijedoucího automobilu. Nelze také vyloučit, že mohou svými zbraněmi vyvolat smrtelnou nemoc.

  Přílohy:
  1) zákon přijatý Státní dumou o mind control zbraních
  2} rozhovor s ředitelem firmy Visor Consultants v rádiu, krátce po teroristickém útoku
  3) článek o mind control zbraních v ruských novinách pravda.ru
  4) některé odtajněné “false flag” operace bezpečnostních složek před 7.7.2005

  1) zákon přijatý Státní dumou o mind control zbraních
  zdroj: http://mindjustice.org/1-02-6.htm

  První čtení dodatku k Článku 6 Federálního zákona ”Zbraně”
  30. listopadu 2000 No. 28/3
  (třetí čtení dodatku bylo schváleno podpisem V. Putina v roce 2001)

  ……… Na území Ruské federace je zakázán oběh zbraní a jiných objektů s charakterem útočných operací založených na využití elektro magnetické radiace, infra zvukové a ultra zvukové radiace a to na civilní a vojenské úrovni.

  Existuje široké spektrum zařízení, které dokáží změnit duševní schopnosti osoby a které dokáží naprogramovat chování osoby a nabourat přiměřené reakce. …………..

  2} rozhovor s ředitelem firmy Visor Consultants v rádiu BBC Radio 5, krátce po teroristickém útoku
  zdroj: http://www.julyseventh.co.uk/media/r5.live.peter.power.exercise.mp3

  POWER: … v 9.30 dnes ráno jsme organizovali cvičení pro jistou společnost, které simulovalo výbuch bomb přesně v těch stanicích metra ve kterých došlo ke skutečným výbuchům …

  PETER ALLEN: Když to řekneme jednoduše, organizovali jste cvičení aby jste zjistili jak se chovat v takové situaci a tato situace v průběhu cvičení nastala?

  POWER: Přesně, to se stalo přibližně v 9.30 dnes ráno, bylo to na objednávku společnosti jejíž jméno nechci sdělit. Měli jsme jednu plnou místnost krizových manažerů. Během pěti minut jsme došli k závěru, že toto je skutečný výbuch a že je třeba aktivovat procedury krizového managementu, tzn. přejít z pomalého uvažování na rychlé uvažování a tak dále.

  3) článek o mind control zbraních v ruských novinách pravda.ru
  zdroj: http://english.pravda.ru/opinion/columnists/08-09-2008/106313-satellite_surveillance-0/
  http://english.pravda.ru/opinion/columnists/09-09-2008/106328-satellite_surveillance-0/

  Šokující hrozba špionážních satelitů

  Většina lidí neví, že satelity mohou vykonávat úžasné, ale na druhé straně také hrozivé věci. Tohle by nemělo nikoho překvapit, když vezmeme v potaz kolik úsilí bylo zainvestováno do satelitní technologie od doby kdy byl v roce 1957 sovětský satelit Sputnik vypuštěn do vesmíru, což tehdy v USA způsobilo paniku. Špionážní satelit může monitorovat jakýkoliv pohyb osoby, dokonce i když je osoba v budově nebo cestuje automobilem po dálnici a to v jakémkoliv počasí (mlha, déšť, vichřice). Neexistuje místo na zemi kde by se sledovaná osoba mohla schovat. K této činnosti je zapotřebí pouze tří satelitů. Kromě monitorování každého pohybu sledované osoby a zasílání těchto informací na monitor počítačů na zemi umí tyto satelity také číst lidské myšlenky, odposlouchávat konverzaci, ovlivňovat elektronické zařízení a fyzicky útočit laserovým paprskem. Čtení něčích myšlenek přes satelity je docela bizarní a přesto je to možné, je to realita. Těm kteří tomu nevěří nezbývá než citovat přísloví: Čas odhalí všechny skutečnosti. …

  4) některé odtajněné “false flag” operace bezpečnostních složek před 7.7.2005
  zdroj: http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Gladio
  http://en.wikipedia.org/wiki/1953_Iranian_coup_d'état

  Operace Gladio
  “Operace Gladio”, byl název zastřešující krycí operace pro stovky bombových útoků provedených západními rozvědkami a NATO v západní Evropě, na Blízkém Východě, v Latinské Americe a Asii. Od roku 1947 do roku 1981, jak veřejně přiznal italský prezident, došlo v rámci operace GLADIO k útokům na civilisty, ze kterých byli médii obviněni komunisté a levicové síly. 22. listopadu 1990 vydal Evropský parlament deklaraci, která odsuzovala operaci GLADIO. Bývalý šéf italské rozvědky také vyšel na veřejnost z detaily operace GLADIO. Mnoho dalších zemí má volně přístupné odtajněné dokumenty týkající se operace GLADIO. Americká vláda a další západní vlády útočily na vlaky, autobusy, školy, a obzvláště školní autobusy s vědomím, že obrazy mrtvých dětí donutí jejich společnost snáze se vzdát svých práv a svobod. Během krvavého bombového útoku v italské Bologni z 2. srpna 1980 zemřelo 85 osob a více než 200 bylo zraněno. Vysoký počet obětí donutil tehdy některé italské vládní úředníky, aby přestali mlčet a odkryli alespoň malou část této odporné operace.

  Operace Ajax
  V roce 1953 agenti CIA společně s britskou MI6 svrhli demokraticky zvoleného vůdce v Íránu – Dr. Mohammeda Mossadegha. Mossadegh vystudoval na západě, byl proamerický, vyhnal komunistické síly ze severu země. Bohužel pro něj, krátce poté, co se stal premiérem v roce 1951, znárodnil ropná pole a odmítl monopol britské BP (British Petrol). Vlastní historické archívy CIA na http://www.cia.gov popisují v detailech, jak američtí a britští agenti prováděli teroristické útoky a následně z nich obviňovali Mossadegha. V pozdních 90. letech byly obsáhlé části operace AJAX odtajněny. Provokace zahrnovaly: propagandu, demonstrace, uplácení, nasazení agentů pod falešnou vlajkou (FALSE FLAG OPERATIONS). Bombové útoky na náboženské a duchovní vůdce, útoky na mešity, střelba samopaly do davu, rozhazování letáků tvrdících, že za tím stojí Mossadegh. Bylo na nich napsáno: “Chvála Mossadeghovi, chvála komunismu, pryč s Alláhem!” Dr Mossadegh byl za pomoci CIA a MI6 zatčen a uvězněn na doživotí, dopadl lépe než jeho ministři, kteří byli popraveni. CIA založila také íránskou tajnou policii “SAVAK” – 25 let teroru a mučení mohlo začít. Operace byla na západě pokládána za velký úspěch. CIA od té doby používala stejné techniky v mnoha jiných zemích ke svržení jak zvolených vlád, tak diktátorů.

Pátek 5. 3. 2021, včera měl(a) svátek Stela

RSS Manifest Redakce Registrace Reklama Pro média Kontakt